מערכת אזעקה דירתית – Paradox

נסעת לחו"ל? פרצו לך לדירה דרך חלון או דלת הכניסה? ברוב המקרים, מערכת אזעקה דירתית תוכל למנוע זאת. יש לנו את הפתרון – במחיר נוח כמו של דלת ממוגנת

"בישראל יש המון פריצות לדירות", אומר אברהם מבעלי חברת פולר מערכות שהוקמה בשנת 1995 . "בבתים פרטיים חברות הביטוח מחייבות להתקין מערכות אזעקה, אבל בדירות לא". מה  תעזור מערכת אזעקה? "המערכת מרתיעה את הפורץ שגם אינו יודע אם המערכת מחוברת למוקד או לא. בנוסף, אפשר לסכם עם השכנים שבמידה והאזעקה עובדת, שיבדקו אם קורה משהו. ניתן בסכום לא גבוה (מחיר כמו של דלת ממוגנת) להתקין בבית מערכת אזעקה עם מצלמה הממוקמת, נאמר, בסלון. כאשר המערכת מתחילה לפעול, מקבלים בעלי הבית הודעה על כך למייל ואו לסמארטפון. הם יכולים להתחבר למצלמה מרחוק, לראות מה קורה בבית ובעת הצורך להזעיק את המשטרה, כמו כן תמיד יש באפשרותם להתחבר למוקד.

בנין דירות מוגן ע"י מערכת האזעקה של PARADOX

תמונה אחת שווה אלף מילים: מספיק מבט אחד על התמונה בכדי להבין מאיזו דירה ימנע הפורץ. הוא ימנע מהדירה לה מותקנת סירנה בחזית הדירה.

"במידה והמערכת התחילה לעבוד מבלי שמישהו פרץ לבית, ניתן לנטרלה מרחוק ואז להפעילה מחדש. בנוסף, ניתן כיום להתקין גלאי נפח יעודי בנקודה רגישה בבית (חלון, דלת, חצר וכדומה) שיתריע על ניסיון פריצה מאותה נקודה. את הגלאי אפשר להפעיל גם כאשר נמצאים בבית וכך להיות בטוחים כל העת. "פעמים רבות אנשים חושבים שהם צריכים מערכת אזעקה יקרה, 8  מצלמות וחיבור למוקד. זה לאו דווקא נכון. עם מצלמה אחת או שתיים בעלות סבירה ומערכת אזעקה עם חיבור לנייד אפשר לקבל שליטה ובקרה על הבית". ההתקנה, חשוב לציין, פשוטה גם אם מדובר בדירה קיימת, שכן ניתן להתקין מערכת אלחוטית, בהימנעות מחריצת קירות ויתרונה הנוסף, פירוקה המהיר ויכולת העברתה לדירה אחרת. מערכות של חברת PARADOX הקנדית הנמכרות ברחבי העולם נותנות הן מענה טכנולוגי מתקדם והן מענה בצד העיצובי. מערכות PARADOX   מאפשרות חלוקת הבית עד 32 אזורים לצורך נטרול והפעלת אזורים שונים בבית בשעות שונות, אפשרות חיבור שלט רחוק להפעלת המערכת בשעת מצוקה או תפעול כללי, דווח בעת אזעקה ל  5 מספרי טלפון של הקוח ושליטה על המערכת באמצעות אפליקציה לטלפונים חכמים. בנוסף, חברת PARADOX ייחודית בעיצוב החדשני של המערכת המגיעה עם מסך LCD מגע מהודר ודק במיוחד עם אפשרות להשקעה בקיר וכן גלאים קטנים במיוחד.

מיגון עסקים – מה שלא רואים לא גונבים פתרון טכנולוגי לבתי עסק של חברת CONCEPT האנגלית ו- UR האיטלקית. מערכת מחוללת ערפל המתחברת למערכת האזעקה של העסק. בעת פריצה, תוך 60 שניות, המערכת ממלאת את חלל המקום בערפל סמיך (שאינו מזיק ואינו משאיר שאריות על הרכוש) שאינו מאפשר לפורץ לראות ומביא לבריחתו המיידית.
ההשקעה הכספית הגדולה במערכת המיגון מול חוליות הפריצה המקצועיות שחלקן מתעלמות ממערכת המיגון הקיימות, אינה שלמה ללא מערכת מחוללת ערפל. התקנה בכל מקום בארץ
פולר מספקת יעוץ התקנה חינם ללקוחות פרטיים ועסקיים ומחזיקה ביהוד חדר הדגמה, לאחר מכן מפנה אותם לאחד מ- 700- המתקינים המורשים. כך, בהשקעה נוחה יחסית, מהירה ופשוטה, אתם מגבירים את הבטחון שלכם ושומרים על ביתכם ועל רכושכם.

צור קשר מעוניין במערכת אזעקה לחץ כאן וצור קשר איתנו